Deze vaste aluminium spot met schuine rand heeft een ingebouwde CREE Power LED van 700 mA en 2,3 Watt met 18 cm kabel met miniplug.
Alleen verkrijgbaar in warm wit 2800K
Product kleuren: Aluminium, grijs gepareld of zwart
Serre spot Dundee
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Kleur | Aluminium, Grijs gepareld, Zwart |
| Lichtbron in- exclusief | inclusief |
| Led model | Stroom 350 mA |
| Wattage | 2,3 W |
| Lichtkleur (Kelvin) | 2800K |
| Dimbaar | Ja |
| Licht bundelbreedte | 40° |
| zaagmaat | Ø 28 mm |
| Buitenmaat | Ø 35 mm |
| Product hoogte | 27 mm |
€ 18,10 - € 20,00Prijsklasse: € 18,10 tot € 20,00
Levertijd: 3 – 5 werkdagen
