Super Flat inbouwspot:
Licht kleur = 2800K
Led type: stroom 700mA – 2,1 Watt
Spot kleur aluminium met 1,5 m kabel
Afmetingen: ø 55mm x 14mm – Boormaat ø 42mm
Inbouwspot LED Super Flat rand ALU 700mA 2,1 Watt warm wit
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Kleur | Aluminium |
| Lichtbron in- exclusief | inclusief |
| Led model | Stroom 700 mA |
| Wattage | 2,1 Watt |
| Lichtkleur (Kelvin) | 2800K |
| zaagmaat | Ø 42 mm |
| Buitenmaat | Ø 55 mm |
| Product hoogte | 14 mm |
€ 24,95
SKU
15101804
Category Serre spots
Levertijd: 3 – 5 werkdagen
