De opbouwspot Alesund is 2,35w 700ma 2800k CREE XTE R4
met 30cm kabel met plug
buitenmaat diameter 30mm
De kleur van de spot is aluminium
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Kleur | Aluminium |
| Lichtbron in- exclusief | inclusief |
| Led model | Stroom 700 mA |
| Wattage | 2,35 Watt |
| Lichtkleur (Kelvin) | 2800K |
| Buitenmaat | 30mm |
| Product hoogte | 12,9 mm |
€ 18,15
Aertsverlichting.nl
Postadres:
Cor Mellemalaan 1
5626 HR Eindhoven
Disclaimer:
Alle informatie en prijzen op deze website zijn onder voorbehoud van typefouten en wijzigingen. Wij proberen de website zo actueel mogelijk te houden, mocht een door u besteld artikel onverhoopt toch niet meer leverbaar zijn, dan zullen wij zo spoedig mogelijk contact met u opnemen om eventuele alternatieve artikelen voor te stellen.
© Aertsverlichting
KvK: 60156651 | BTW: NL853787633B01