Deze inbouwspot met vlakke rand heeft een ingebouwde CREE Power LED van 350 mA (3,3 Watt) met 30 cm kabel met miniplug.
Alleen verkrijgbaar in warm wit 2900K
Product kleuren: Aluminium
Serre spot Ballina
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Kleur | Aluminium |
| Lichtbron in- exclusief | inclusief |
| Led model | Stroom 350 mA |
| Lichtopbrengst (Lumen) | 375 lumen |
| Wattage | 3,3 W |
| Lichtkleur (Kelvin) | 2900 K |
| Dimbaar | Ja |
| Licht bundelbreedte | 40° |
| zaagmaat | Ø 40 mm |
| Buitenmaat | Ø 52 |
| Product hoogte | 43 mm |
€ 25,50
SKU
15101504
Categories Serre spots, Serre verlichting
Levertijd: 3 – 5 werkdagen
